فروش اتریوم

فروش اتریوم

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

فروش اتریومفروش اتریوم

فروش اتریوم

جوزف لوبین (Joseph Lubin) ،بنیانگذار کانسنسیس (Consensys) و یکی از بنیانگذاران اتریوم (Ethereum )، گفت که امیدوار است ارز دیجیتال بانک مرکزی چین (CBDC) امکان همکاری با صندوق های بدون مجوز (permissionless ) عمومی بلاکچین (blockchain) ، از جمله اتریوم (Ethereum) را فراهم کند.

اتریوم (Ethereum) “یک ویروس بسیار مثبت” است

لوبین (Lubin ) اظهارات خود را در مصاحبه ای با (Forbes) در میان گذاشت که در ۹ نوامبر منتشر شد. وی در این مصاحبه توضیح داد:

“من فکر می کنم این دقیقاً همان چیزی است که رهبری چین فکر می کند برای آن ها بیشترین سود را دارد. امیدوارم این امکان وجود داشته باشد و ما بتوانیم با آن ها همکاری کنیم ، اما نمی دانم چه خواهد شد. ”

علاوه بر این ، لوبین (Lubin) افزود که دوست دارد شاهد مشارکت بیشتری از چین در اکوسیستم اتریوم (Ethereum) باشد. وی به گزینه ی پلتفرم بازرگانی مبتنی بر بلاکچین (blockchain) به نام (Belt and Road) اشاره کرد و خاطرنشان کرد که این پلتفرم در مقایسه با بلاکچین (blockchain) های عمومی مانند اتریوم (Ethereum) ، از یکی از “فناوری های ضعیف” استفاده می کند. وی در ادامه گفت:

“من دوست دارم به چین کمک کنم تا در فن آوری اتریوم (Ethereum) تخصص بیشتری کسب کند. […] ایده ی اصلی این است که اتریوم (Ethereum) دارای قوی ترین فناوری های بلاکچین( blockchain) است و ویروس بسیار مثبتی برای کاشت در ذهن افراد است. ”

لوبین (Lubin) همچنین خاطرنشان كرد كه انتظار دارد كه چین همچنان به تضعیف وضعیت دلار آمریكا به عنوان ارز ذخیره جهانی ادامه دهد. اما او همچنین معتقد است که (CBCD) چین در این زمینه تنها تأثیری جزئی خواهد داشت. وی خاطرنشان کرد: روسیه و چین بدون استفاده از دلار آمریکا تلاش می کنند تا تجارت خود را انجام دهند و در نتیجه گفت:

“دلایل زیادی در مورد كاهش نفوذ آمریكا وجود دارد و احتمالاً این روند كاهش نیز ادامه خواهد یافت. این ممکن است چیز بدی نباشد اما از بعضی جهات ، می تواند اتفاق بدی باشد. من فکر نمی کنم کریپتوکارنسی ویژه چین عامل اصلی باشد. ”

اگر چین بخواهد می تواند کریپتو را سانسور کند

لوبین (Lubin) همچنین از تمایل چین برای ممانعت از دسترسی به ارزهای دیجیتالی با رقبای خود ، از جمله اتر Ether (ETH) صحبت کرد. وی توضیح داد که توانایی دولت برای ممانعت از دسترسی به اتریوم (Ethereum) در چین بستگی به پیشرفت در بررسی های عمیق و میزان انگیزه ی این کشور دارد.

در پایان ، وی اذعان می کند که دولت چین “اگر بخواهد می تواند این کار را انجام دهد.” با این وجود ، فناوری های جدید مانند جریان ماهواره ای بلاکچین (satellite-blockchain) و شبکه سازی مش (mesh networking) می توانند راهی برای دور زدن سانسور باشند.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا او معتقد است اجرای (CBDC) در چین می تواند از مزایای استفاده از بلاکچین( blockchain) جلوگیری كند یا از شفافیت بلاکچین (blockchain) برای نظارت و كنترل معاملات شهروندان سوء استفاده كند ، گفت:

“چین قوانین خاص خود را می نویسد و دارای یک زیرساخت مشتری عظیم است – ۱٫۴ میلیارد نفر. این یک نیروی اقتصادی سر سخت است که به سادگی نمی توان با آن رقابت کرد. من فکر می کنم یک بی ثباتی وجود دارد. و فکر می کنم رهبران دائماً از انقلاب وحشت دارند ، بنابراین آن ها باید مردم را در سطح معمول نسبتاً خوشحال نگه دارند. ”

برای خرید و فروش اتریوم در ایران از سایت دلاریپتو می توانید استفاده کنید


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای sap-uma.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sap-uma.ir | نقشه سایت